З початку роботи Державний оператор тилу законтрактував 23 українські компанії, які вперше взяли участь у тендерах на закупівлю речового майна для Збройних сил України. Це національні виробники, що мають багатолітній досвід роботи та працюють із ритейловими мережами.
Зокрема, 5 виробників вперше постачатимуть амуніцію:
-
3 – законтрактовані на постачання тактичних розвантажувальних ременів, сумок, підсумок,
-
1 – постачає шоломи,
-
1 - тактичні окуляри.
Серед компаній, які постачають військовим ремені, сумки, підсумки, є ті, що на українському ринку вже понад 10 років. Співпраця з ДОТ – їх перший досвід постачання для ЗСУ.
13 нових компаній стали переможцями у закупівлях одягу та іншої текстильної продукції для ЗСУ. Серед постачальників постільної білизни – українські компанії з досвідом роботи понад 20 років.
Ще 5 українських виробників ДОТ законтрактував на постачання карематів, сидінь, матраців, наметів.
“Частка бюджету, що виділяється на забезпечення ЗСУ сьогодні, є найбільшою. Тому ми працюємо над тим, щоб якомога більше українських виробників долучались до забезпечення Збройних сил України. Таким чином ми, по-перше, підтримуємо економіку нашої країни, по-друге, розширюємо конкуренцію на торгах, що дозволяє досягати значної економії державного бюджету. Для цього ми відповідним чином вибудовуємо нашу закупівельну стратегію. Проводимо ринкові консультації з роз’ясненням системи забезпечення, розподіляємо обсяг закупівель на лоти, які є посильними більшій кількості українських виробників, об’єктивно оцінюємо спроможність компаній”, – зазначила Вікторія Виноградова, директорка із закупівель Державного оператора тилу.